motive

Ondavský cyklomaratón

6. júl 2016

 Vážení priaznivci cyklistiky!


Pozývame Vás na 3. ročník Ondavského cyklomaratónu - predtým Ondavské cyklopreteky. Po minuloročnom priaznivom hodnotení od Vás, pretekárov, sme tohto roku pripravili niekoľko zásadných noviniek. Trasy sme rozšírili o "pár kilometrov", zmenili sme systém registrácie a zaviedli pretekanie a vyhodnotenie čipmi a senzormi. Tým pádom budete priebežne informovaní o výsledkoch v cieli a urýchli sa aj samotné vyhodnotenie. Podstatnou zmenou je aj štart a cieľ pretekov - Námestie SNP v Stropkove. Pre Váš dobrý komfort sú zabezpečené sprchy a umývanie bikov vabkami. Samozrejme, nebude chýbať ani tombola so zaujímavými cenami.

Termín 3. ročníka Ondavského cyklomaratónu sa nezadržateľne blíži!

Rozhodli sme sa predĺžiť termín prihlásenia za 8 € s krásnym tričkom a energy tyčinkou od firmy MAXSPORT do 10. 7. do 24:00 h. V cene štartovného je ďalej štartovné číslo, občerstvenie na trati, jedlo a nápoj v cieli, zabezpečené základné zdravotné ošetrenie, umývanie bicyklov, sprchy pre pretekárov. Pretekár má nárok na suvenír až po zaplatení štartovného.

Pri obhliadkach jednotlivých trás sme zistili, že sa nám na určitých úsekoch objavila intenzívna ťažba, preto sme v poslednom čase venovali veľa energie a času na pretrasovanie kritických úsekov, aby ste si čo najviac vychutnali pripravené okruhy. Z tohto dôvodu budú k dispozícii GPX súradnice až v nedeľu večer. Verím, že už nás nič „nové“ neprekvapí.

 

V sobotu od 14:00 h sú počas Ondavského cyklomartónu pripravené aj cyklosúťaže pre deti:
deti do 4 rokov súťaž na bicykloch a odrážadlách v jazde priamo,
pre deti od 5 – 6 rokov súťaž na bicykloch v jazde slalom na čas.
Deti musia mať počas pretekov na hlave ochrannú prilbu.
Stretneme sa na Námestí SNP v sobotu, 16. 7. 

Tešíme sa na Vás 16. 7. 2016 na Námestí SNP v Stropkove!

Neváhajte a prihláste sa, informácie nájdete na www.ondavskycyklomaraton.sk, FB Ondavský cyklomaratón. Tešíme sa na Vás.
 
Tím Ondavského cyklomaratónu

Súvisiace obrázky