motive

Ani spolu ani bez sebe

28. november 2016

Ani spolu, ani bez sebe. Ich byty oddeľuje len pár metrov spoločnej chodby, ale oni dvaja ako keby žili každý na inej planéte.

Ona – renomovaná psychologička a on – manažér marketingu. Zhodnúť sa dokážu len v jednom, že toho druhého nemôžu jednoducho vystáť. Lenže pod každodennými slovnými prestrelkami a dohadami presvitá cit, ktorý si obidvaja najprv odmietajú priznať. Nikto z nás predsa nechce zostať sám a aj teraz sa potvrdí, že protiklady sa priťahujú. A tak vzájomné antipatie pomaly roztápa rodiaca sa láska… Iskrenie medzi obidvomi hercami je pre divákov zárukou vynikajúcej zábavy, v ktorej nájdu rad trefne pomenovaných komických situácií, aké možno prežili aj oni sami. Divadelná komédia Ani spolu, ani bez sebe patrí medzi najúspešnejšie hry súčasného Paríža.

Divadelné predstavenie sa uskutoční

5. 12. 2016 o 19.00 h

v divadelnej sále kultúrneho strediska v Stropkove.

Z každej predanej vstupenky putuje 0,50 eur hendikepovaným ľuďom z ťažkým zdravotným postihnutím v danom meste po Slovensku.

Predaj lístkov na stránke www.ticketportal.sk a v kancelárii Odboru školstva a kultúry číslo dverí 41.

Cena vstupného: je  15,00€.


 

Hrajú: Jana Paulová (Ona, Česká republika) , David Suchařípa (On)  •  Scéna: Ivo Žídek  •  Kostýmy: Ivo Žídek  •  Hudba: Milan Svoboda  •  Preklad: Anežka Svobodová  •  Réžia: Lída Engelová

 

 

Súvisiace obrázky